AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Michael Jackson

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Özge}™
Site Sahibi
Site Sahibi

Kadın
MesajKonu: Michael Jackson   Çarş. Tem. 08, 2009 7:25 pm

Michael Jackson hakkındaki düşüncelerinizi,anılarınızı ve ölüm haberini( Mutsuz ) aldığınız anda neler yaşadığınızı buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı profilini gör http://vanessa-anne.netgoo.org/forum.htm
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Michael Jackson   Çarş. Tem. 08, 2009 8:29 pm

İlk yabancı bir siteden okumuştum.Okuduğum ilk an şok geçirdim.Normalde asla ağlamayı sevmem..Özgeminki gibi ağlaya ağlaya gözlerim şişmedi de..Ama onu gerçekten çok sevdim yada şimdi sevmeye başladım..İçimden gerçekten üzüldüm.Biraz ağladım.Ama ağlamanın bir yararı olmayacağını biliyordum..Ailelerine,akrabalarına başsağlığı diliyorum..! Ölümün yalan gibi gelirdi kulağa hep..Bize lazımsın...
Kullanıcı profilini gör
Özge}™
Site Sahibi
Site Sahibi

Kadın
MesajKonu: Geri: Michael Jackson   Çarş. Tem. 08, 2009 8:47 pm

Ölüm haberini MTV'de duymuştım.İlk önce resmen ağzım açık kaldı ve anında ağlamaya başladım.Günlerdir de ağlıyorum.Ölmez dediğim tek kişiydi...Onun şarkılarıyla büyüdüm nerdeyse hep.Kendine hayran değilimdim açıkcası şarkılarına bayılıyordum ama.Hâlâ da bayılıyorum...Ama artık sadece şarkılarına değil herşeyine bayılıyorum.Tek kelimeyle mükemmel biriydi.Asla unulmayacak bir isim.Pop kesinlikle öldü...Asla onun gibi mükemmel birisi olamaz.Herkes onu güzellik merakı olan birisi sanıyordu ama o herşeyi sağlığı için yaptı. Vitiligo ve cilt kanseri milyonda bir rastlanan bir hastalık ve bunların ikisininde Michael'da olması çok kötü!Michael zenci olduğu için ve vitiligo hastası olduğuiçin bir çok yeri beyazlamış durumdaydı ve vücudunun cok az bölümü siyah kalmıştı. O yüzden vücudunun tamamını beyazlattı. İyi nefes alamadığı için burnunu yaptırdı. Michael Jackson kendi tarzını yaratmış kusursuz bir insandı. Her şarkısı hit oldu. Dünyanın en başarılı sanatçılarından biri. Hastalığı yüzünden çok ağır ilaçları aynı anda alıyordu ve vücudu buna dayanamadığı için öldü...Çocuk tacizi suçlamaları yüzünden neverland elinden alındı...Çocuklar oraya geliyordu çünkü michael onların ihtiyaçlarını karşılıyordu.Boş yere suçlandı...

Michael Jackson...
Dualarım her zaman seninle...
Toğrağın bol olsun...
Mekanın cennet olsun...
Asla unulmayacaksın...
Seni seviyoruz... Mutsuz
Kullanıcı profilini gör http://vanessa-anne.netgoo.org/forum.htm
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Michael Jackson   

Michael Jackson

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası